TEKSTESHQIP

Mandy, G Bani & Geri
Lale Lale
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lale Lale" kënduar nga Mandy, G Bani & Geri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më në fund pritja e adhuruesve mbaroi dhe projekti muzikor u bë i disponueshëm tek publiku i plotësuar këndshëm edhe me videoklip, i cili u publikua me datë 7 Shkurt 2020.