TEKSTESHQIP

Mandy & Klev
A'je
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A'je" kënduar nga Mandy & Klev.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Duke patur parasysh impaktin pozitiv që përfitohet, produkti muzikor paraqitet tek shikuesit i plotësuar me vlera artistike me anë të një videoklipi muzikor, produksionin e të cilit e përgatiti MAX Production. Videoklipi u publikua me datë 18 Qershor 2021. Për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Klev & Mandy, arranzhues i muzikës është Klev Disha, ndërsa producenti audio është Kd Records.