TEKSTESHQIP

Mandy & Luka
Melodi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Melodi" kënduar nga Mandy & Luka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt erdhi i finalizuar tek ne i punuar shumë bukur me një videoklip, produksionin e të cilit e krijoi MAX Production. Videoklipi u publikua më 29 Shtator 2023. Tekstin dhe produksionin në studio e kryen Mandy & Princ1, teksa autor i orkestrimit është Unik Beatz.