Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Manii është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Rap-artistja Mani është me prejardhje nga Prizreni, ndërsa duket qartë synimi i saj për të zënë vend si një nga emrat e rinj më të spikatur të estradës. Tregu muzikor shqiptar tashmë është pasuruar shumë me femra të cilat këndojnë hip-hop, të cilat janë mirëpritur nga publiku. Më datë 17 Gusht 2018, Mani publikon videoklipin "Bom Bom". Producent i këngës është Dual Vox, ndërsa për tekstin është kujdesur vet reperja. Kënga është vizualizuar edh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Eir

Out Lawz-E

Marsi

Marigonna

Trina (Rap)

Dori (Rap)

BOXi

Kaltrina Pepaj

Lil Linda

Snovv


Tags: Manii, Mani

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet