A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Tropojë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Manjola Brahaj është një shkrimtare e njohur. Shkollën fillore dhe të mesme i kreu në vendlindje. Më pas studimet e larta i vazhdoi në Universitetin e Tiranës, në Fakultetin e Historisë dhe të Filologjisë ku u diplomua për gjuhësi në vitin 2008. Më pas masterin e shkencave tek po ky Fakultet e kreu për "Teori dhe kritikë letrare" me temë për prozatorin Anton Pashku më 2010. Studimet për Doktoraturë i vazhdon aktualisht tek po ky fakultet që prej vitit 2011. Shkruan poezi dhe prozë. Ka botuar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Ermira Jusufi

Lindite Ramushi

Delinda Muçollari

Makfire Canolli

Silvana Berki

Fatmire Duraku

Remzije Zekolli

Irma Kurti

Aferdita Beçiri

Drita Fejza


Tags: Manjola Brahaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019