Manjola Nallbani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  283
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 50 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Manjola Nallbani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Manjola Nallbani eshte nje kengetare e cila nuk e ka te veçuar zhanrin muzikor, pasi ajo kendon kenge popullore, folklorike, muzike te lehte etj. Perveç muzikes, ajo merret edhe me profesionin e saj shume te dashur, siç eshte mesimdhenia ne Akademine e Arteve ne Tirane. Ka shume pervoje ne muzike dhe me te gjithe ato prezantime te suksesshme, ka arritur qe te jete e dashur per publikun. Eshte e martuar dhe ka 2 vajza. Si natyre eshte e sinqerte, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Rovena Dilo

Aida Baraku

Nertila Koka

Hirushe Xhemali

Sadete Shkodra

Miradije Aliu

Antigona Sejdiu

Ganimete Jashanica

Mira Konçi

Eda Zari


Tags: Manjola Nallbani

Krijo Një Kartolinë