Më mbaj mend (për 1 muaj)


Manjola Tershana Degaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Manjola Tershana Degaj është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur. Më datë 2 Shtator 2013, Manjola Tershana publikon videoklipin "Ndarja". Më datë 12 Dhjetor 2013, Manjola Tershana publikon videoklipin "Zemer E Thyer". Teksti u shkrua nga Manjola Tershana Degaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Venera Imeri

Yllka Berisha

Erinda Dhima

Joana

Lili

Xhesika Lela

Stela Brahimllari

Manushaqe Vata

Gentiana Bujupi

Lina

Tags: Manjola Tershana Degaj, Manjola Tershana, Manjola Degaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet