Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marbi - Underwater (Feat. Erma)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


The void in my heart
Keeps on growing
I’m sinking in this ocean of thoughts
Can’t seem to be flowing

What am I supposed to do
now that you’re gone?
Pouring all the broken tears i’ve shed
into this song

What’s a world without you?
What am I without you?
I feel so empty when you’re not around

What’s my soul without you?
What’s this life without you?
Been underwater ever since you stopped being around


Ky tekst u dërgua nga GuluguluMarbi
Featuring: Erma Mici
Publikimi: 10/04/2020


Marbi - Underwater
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Underwater".
3. Video është e këngës "Underwater", por nuk këndohet nga Marbi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marbi:


Komente 0