Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Maria Duka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  54
BIOGRAFIA: Maria Duka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2012, Maria Duka merr pjesë në The Voice Of Albania 2. Në Maj 2013, Maria Duka merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "I Don't Wanna Cry"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dr.Nice

Deborah Xhako

Elona

Risa

Mirsa Laci

Lori Delhysa

Anisa Dervina

Almeda Luca

Diinora

Blerina Osaj

Tags: Maria Duka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet