TEKSTESHQIP

Maria Lajçaj, Viki Lulgjuraj & Amanda Ujkaj
Cila Eshte Me E Mira
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cila Eshte Me E Mira" kënduar nga Maria Lajçaj, Viki Lulgjuraj & Amanda Ujkaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.