Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Maria Mena

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
 • Emri i Vërtetë:
 • Maria Viktoria Mena
 • Vendlindja:
 • Oslo 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Maria Mena është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Maria Viktoria Mena is a Norwegian pop artist. Maria Mena was born into an artistic family. Her mother is a playwright and her father a drummer. Both Maria and her brother, Tony, are named after characters from Leonard Bernstein's West Side Story. Her mother is Norwegian and her father is American of Afro-Nicaraguan descent. Her father played in several bands in Oslo, which influenced Mena to write and record her own music. When Mena was nine yea...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Hadise

Adele

Helena Paparizou

Kelly Clarkson

Vanessa Hudgens

Cheryl Cole

Lady Gaga

Tal

Loreen

Katy Perry


Tags: Maria Mena

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet