A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Maria Zeme

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Pogradec 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Maria Zeme is a singer of Hip-Hop music. Më datë 4 Korrik 2013, Blero publikon videoklipin "Një Moment", në bashkëpunim me Mariën. Videoklipi u prodhua nga kompania ASHA. Me këtë këngë, Blero u paraqit në këto festivale: Netët E Klipit Shqiptar 13 (2014), Zhurma Show 2013 (2013). Më datë 4 Mars 2016, Alex publikon videoklipin "Ti Po Don", në bashkëpunim me Mariën. Më datë 25 Tetor 2018, Maria Zeme publikon videoklipin "Mama Mia". Më datë 23 Dhjetor 2018, Maria publikon videokli...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

BOXi

Out Lawz-E

Kaltrina Pepaj

Eir

Marigonna

Dori (Rap)

Adriana Hisker

Lil Linda

Snovv

Manii


Tags: Maria Zeme

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019