Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marie Kraja - Kenga E Rexhes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Cou mor Rexho dil te zana
Dasme te madhe po të ban nana
Cou rexho cou djalo
Cou delia I nanes o
Sot ma i bukur po me dukesh o

Po vin krushqit midis malit
Rexha i nanes ne grazdh te kalit
Cou rexho cou djalo se ma fike dern o
Sot ma i bukur pom dukesh o

O oksh tu kputshin jelat
Qysh ma myte rexhen shkelma
Cou rexho cou djalo
çou sugari i nanes o cou se s'ka nana tjeter o......


Ky tekst u dërgua nga  stafi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Marie Kraja
Publikimi: 20/11/2011


Marie Kraja - Kenga E Rexhes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Rexhes".
3. Video është e këngës "Kenga E Rexhes", por nuk këndohet nga Marie Kraja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marie Kraja:


Komente 0