Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariglen Hazizaj & Xhoi - Malli Qe Djeg Zemrat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Malli Qe Djeg Zemrat" kënduar nga Mariglen Hazizaj & Xhoi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Malli Qe Djeg Zemrat".

Ky tekst është kërkuar 15 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
15

DËRGO TEKSTIN
Mariglen Hazizaj & Xhoana Gremi (Xhoi)
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/07/2023
Orkestrimi: Genci Malaj
Klarinet: Kristi Çunaj
Teksti: Kënga 1&3 Feti Brahimi, Interpretuar Nga Nazif Çela
Teksti: Kënga 2 Neço Muka, Interpretuar Nga Katina BeleriMariglen Hazizaj & Xhoi - Malli Qe Djeg Zemrat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Qe Djeg Zemrat".
3. Video është e këngës "Malli Qe Djeg Zemrat", por nuk këndohet nga Mariglen Hazizaj & Xhoi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Mariglen Hazizaj:


Komente 0