Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhoana Gremi (Xhoi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Emri i Vërtetë:
  • Xhoana Gremi
BIOGRAFIA: Xhoana Gremi (Xhoi) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore dasmash. Më datë 4 Prill 2018, Xhoi publikon videoklipin "Dasem E Madhe". Muzika e këngës u punua nga Alban Hoxhaj, teksti u shkrua nga Arben Duka, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Hoxhaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ariana Ajredini

Gersa Pjetri

Nida

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Ada Hoxha

Kristela Trungu

Jona

Diola

Tags: Xhoana Gremi, Xhoi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet