Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariglen Hazizaj - Zogëza Nga Vlora Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O moj zogeza nga Vlora
Ne male te zuri bora
Udhet tona vene e vijne
Akull e debore ngrine x2

Ref. x2
O moj zogeza nga Vlora
S'te djeg vapa jo jo
s'te ngrin bora

O moj zogeza me penda
Pa kur dole ti nga kenda
Drite e rreze vetetive
Akull e debore i shkrive x2

Ref. x2
O moj zogeza nga Vlora
S'te djeg vapa jo jo
s'te ngrin bora

Ne ato male ne ato rreza
U rrit çupa si thelleza
Me gershetin gjer ne thua
Kush e pa e s'u mbarua x2

Ref. x2
O moj zogeza nga Vlora
S'te djeg vapa jo jo
s'te ngrin bora


Ky tekst u dërgua nga LodiniMariglen Hazizaj
Publikimi: 29/08/2023
Teksti: Arben Duka
Orkestrimi: Genci Malaj


Mariglen Hazizaj - Zogëza Nga Vlora
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zogëza Nga Vlora".
3. Video është e këngës "Zogëza Nga Vlora", por nuk këndohet nga Mariglen Hazizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariglen Hazizaj:


Komente 0