Marigona Bici
Marigona Bici

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Marigona Bici është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Më datë 4 Qershor 2019, Marigona publikon videoklipin "First". Muzika e këngës u punua nga Natti, ndërsa teksti u shkrua nga Marigona Bici. Më datë 12 Korrik 2019, Sabiani & Marigona publikojnë videoklipin "Bukuri". Muzika e këngës u punua nga Natti, ndërsa teksti u shkrua nga Marigonna & Sabiani. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production. Më datë 4 Shtator 2019, Gili & Marigona publikojnë videoklipin "Bella". Muzika e këngës u punua...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0