Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Marigona Imeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Marigona Imeri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Më datë 5 Mars 2016, Marigona Imeri publikon videoklipin "17 Shkurti". Më datë 24 Gusht 2017, Marigona Imeri publikon videoklipin "Ngjarja". Më datë 14 Janar 2018, Marigona Imeri publikon videoklipin "Reçaku". Më datë 22 Korrik 2019, Marigona Imeri publikon videoklipin "Inati"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dea Qerimi

Iranda Hajdini

Lorent Qerimi

Bleona Hasani

Edisa

Elona Sadiku

Anisa Shabani

Anna Gjebrea

Alma Koleci

Fjolla Loku

Tags: Marigona Imeri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet