Official Video

Marigona Imeri - Ngjarja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/08/2017

2017-08-24T12:48:20


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ngjarja" kënduar nga Marigona Imeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Marigona Imeri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Marigona Imeri: