TEKSTESHQIP

Marigona Imeri
Të Dua Kur Të Kam
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Dua Kur Të Kam" kënduar nga Marigona Imeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Atmosfera e dhuruar është akoma më e bukur, edhe falë faktit se krijimi muzikor u finalizua tek publiku i punuar mjaft mirë me videoklip muzikor, i cili u publikua më 16 Shtator 2023.