TEKSTESHQIP

Marigona Jelliqi
Jena Nje Shpirte
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Nje Shpirte" kënduar nga Marigona Jelliqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, krijimi muzikor është finalizuar para audiencës i punuar në dimensionin vizual me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 7 Shtator 2015. Autor i orkestrimit është Genc Prelvukaj.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200