Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Sonte gjithqka ndahet n'dysh përveq dhimbjes
Sonte asgjë s'është e lehtë përveq ikjes
Sonte kujt dorën ia mban, kujt ne vesh i flet
Puthja jote nesër kend e pret e kend me vonë e vret

Ref:
Nëse emrin tend çdo nate e therras dhe per ty flas
S'do t'thot se ty te du
Nëse netët pa ty vijn e shkojnë, do t'mundem une pa ty
Kur ti mundesh pa mu.

Sot kujtimet fund nuk kanë as s'du ti harroj
Ndoshta nesër kot do t'qan,ndoshta veq ëndërroj
Se fshehtësi ishe per mu, këtë une tash e di
Do t'provoj pa ty me jetu, do t'lutem ne vetmi
Marigona
Publikimi: 06/10/2012


Marigona - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0