Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - Gurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kur u ktheva oo prej gurbeti vashen time shkova ta takoj
më tha nana e saj djalo i shkret ajo neser tjeter fis po shkon t'kuj jan krushqit oo te POJATA vashen time qe po vin me e marr ooo qenkan shokut jetes qe e pata per te cilin do te hyja en zjarr

REF..

Nusen sdua ta takoj kam frik lotet me tradhtojnë e ëndroj ne perqafim dot sduron shpirti im digju flak oo shpirti imm

kush e mban ne dor barakun zemresia helmoj gjakun tradhtoj vasha me shokun tim smbeti tjeter veq rakia veq rakia miku immm


Ky tekst u dërgua nga  djellzaMarigona
Publikimi: 01/12/2004


Marigona - Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti".
3. Video është e këngës "Gurbeti", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0