Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - Ajshe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ku ke ti moj ajshe moj te molla
Aman, te molla, aman, te molla

Ti te molla shkojshe moj te molla
Aman, te molla, aman, te molla

Hajt o mori vash
Nifar vakti ne jemi dasht
S'dita, se kjo dot shkon
Tash tjetrin e don

Ref:
Ajshe, ku ke ti moj Ajshe

Ajshe

Ajshe

Ajshe, ku ke ti moj Ajshe

Ajshe

Ajshe

Ku ke ti moj ajshe moj te dardha
Aman, te dardha, aman, te dardha

Ti te dardha shkojshe moj te dardha
Aman, te dardha, aman, te dardha

Hajt o mori vash
Nifar vakti ne jemi dasht
S'dita, se kjo dot shkon
Tash tjetrin e don

Ref 2x:
Ajshe, ku ke ti moj Ajshe

Ajshe

Ajshe

Ajshe, ku ke ti moj Ajshe

Ajshe

Ajshe


Ky tekst u dërgua nga DafinaMarigona
Publikimi: 01/12/1995


Marigona - Ajshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajshe".
3. Video është e këngës "Ajshe", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0