A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Marigona - Pa Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2004


Ditet pa ndalur vijne e shkojne
E fjalet nuk mund ta tregojne
Ate dashuri ate embelsi
Dot se harrojme as une as ti.

Valle sa fjalet mbeten pa u thene
Tash kur dhembja ne na ndane
Mbetet bota e thyer pa ty
Dhe dhembja ime deri ne pafundesi

Pa ty i humbur jam pa ty
Pa ty une mbeta ne vetmi
Pa ty i humbur jam pa ty
Pa ty asgje nuk ka kuptim

Tash rrugeve tona i vetmuar shkoj
Dhe kam frike se prap do t'shoh
Mbeta n'bote i humbur une pa ty
Dhe me dhembje deri ne pafundesi.

Pa ty i humbur jam pa ty
Pa ty une mbeta ne vetmi
Pa ty i humbur jam pa ty
Pa ty asgje nuk ka kuptim.(2x)


Ky tekst u dërgua nga  diellza
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019