Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - Tash Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Té solli njé eré e kéndshme vere
Sikur né éndérr vitet shkuan me ty
E mua dielli nuk mé ngroh
Prej se shkove ti
Tash bredhi rrugéve poshté e larté
Hija jote mé ndjek pas
Tani asgjé s'shoh me sy
E vetmja né boté mé ishe ti

Mé the fjale qé zemrén thyejn
Uné qaj mundohem tregom c'té duhem.

Tash shko né rrugé pa kthim
Mé le mua se do té gjej shpétim.(2x)

Por kujtimet nuk mé ndahen
Mendja ime nuk largohet
Yjet nga lotét kurré nuk lahen
Fytyra jote kur mé kujtohet.

Mé the fjale qe zemrén thyejn
Uné qaj mundohem tregom c'té duhem.

Tash shko né rrugé pa kthim
Mé le mua se do té gjej shpétim.(2x)
Marigona
Publikimi: 01/12/2000


Marigona - Tash Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash Shko".
3. Video është e këngës "Tash Shko", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0