Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - S'ka Hajgare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ecja rruges kryesore,
me duar n'xhepa isha i vetmuar
t'pash me shoqe dor per dore
duke qeshur e lazdruar

Me bisht te syrit me shikove
u bona gati un ty me ta lshu naj fjal
per inat rrugen e ndrove
e fjalen n'fyt ti mua ma ke ndal

Ref. x2:
Hajde sa nuk je vonu
se un te djegi si cigare
mos mendo me lujt me mu
ska hajgare

E tash te shoh qdo dite dhe flasim
por ende nuk po di qysh ty me tra n'fije
ma mire kete pune nuk pe zgjasim
mos rri serioze se s'tka hije
As te molla as te dardha,
ato fore ti nuk mundesh me mi lshu
zgjatmi ato durt e bardha
se mo nuk ka hajgare me mu

Ref. x2:
Hajde sa nuk je vonu
se un te djegi si cigare
mos mendo me lujt me mu
ska hajgare

E tash e sheh qe mire e pata
je me mua dhe do t'jesh gjithmone
leni qika fjalt e gjata
se kur ta kuptoni ndoshta behet vone

Ref. x2:
Hajde sa nuk je vonu
se un te djegi si cigare
mos mendo me lujt me mu
ska hajgare
Marigona
Publikimi: 01/12/2000


Marigona - S'ka Hajgare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Hajgare".
3. Video është e këngës "S'ka Hajgare", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0