TEKSTESHQIP

Marigona
Lazdrajka
Lyrics

Ecja RRuges Kryesore Me Duart n'Xhepa Isha I Vetmuar Bashk ME Shoqe Dor Per Dore Duke Qeshur E Lazdruar Me Bisht Te Syrit Me Shikove U BOna Gati Un Ty Me Ta L'Shu Naj Fjal Per Inat Rrugen E Ndrrove E Fjalen Fyt Ti Mua Ma Ke Ndal.

Ref 2X:

Hajde Sa Nuk Je Vonu Se Une Te Djegi Si Cigare Mos Mendo Me Lujt Me Mu S'Ka Hajgare.

E tash Te shoh GjDo Dit E Flasim Po Ende Nuk Po Di Qysh Ty Met Ra n'Fije Ma Mire Ket Pun Nuk Pe Zgjasim Mos Rri Serioze Se Ste Ka Hije As Te Molla As Te Dardha Ato Fore Ty Nuk Mundesh Me Mi L'Shu Zgjatmi Ato Durt E Bardha Se Mo Nuk Ka Hajgare Me Mu.

Ref 2X:

Hajde Sa Nuk Je Vonu Se Une Te Djegi Si Cigare Mos Mendo Me Lujt Me Mu S'Ka Hajgare.

E Tash E Sheh Qe Mire E Pata Je Me Mua Dhe Do Te Jesh Gjithmon Jeni Chika Fjal Te Gjata Se Kur Ta Kuptoni Ndoshta Behet VOne.

REf 4X:

Hajde Sa Nuk Je Vonu Se Une Te Djegi Si Cigare Mos Mendo Me Lujt Me Mu S'Ka Hajgare.

DËRGOI: