Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Marin Jancu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Marin Jancu është një këngëtar. Ne vitin 1999-2000 do te korrte disa suksese fale kompozimeve dhe teksteve te shkruara nga ai per grupin Spirit Voice. Me pas ai do te fillonte te prezantohej ne festivale edhe si kantautor. Në Maj 2004, Marin Jancu merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "I Lenduar". Në Prill 2005, Marin Jancu merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Mbas Erresires". Në Maj 2012, Marin Jancu merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Ne Diell Dhe Ne Shi". Në Maj 2013...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dinno

Mmg

Frensis

Johnny

Taboo

Dr.Rabbit

2m

Snero

Arditi

Ledi (M)

Tags: Marin Jancu, Marin Janco


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet