A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marina Dhe Fabi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Marina Dhe Fabi është një duo artistësh e njohur. Marina dhe Fabiola jane rritur ne Greqi. Ne moshen 15 vjecare u kthyen ne Shqiperi per te permbushur endrren e tyre me te madhe per tu bere kengetare. Ne nje takim te rastesishem ato u njohen me kantautorin Ernest Duka (Duka) dhe me pas vijoi bashkepunimi i tyre me kengen "Shpetoje Dashurine". Me kete kenge moren pjese ne Top Fest 6 2009 dhe me pas publikuan videon e tyre me nje klip te realizuar nga MAX PRODUCTION. Per momentin vajzat nuk kane ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mirvet Dhe Ramize

Odin Dhe Anon

Yllka Dhe Ylli Ostergllava

Luli Dhe Besi

Armel Dhe Emanuel Delaj

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Luani Dhe Migjeni

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Dielli Dhe Leoni


Tags: Marina Dhe Fabi, Marina & Fabi, Marina, Fabiola

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019