Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mario Bregu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Mario Bregu është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 9 Mars 2018, Mario Bregu publikon videoklipin "Pa Ty". Muzika e këngës u punua nga Mario Bregu. Më datë 3 Dhjetor 2020, Mario Bregu publikon videoklipin "Premtim". Muzika e këngës u punua nga Mario Bregu, ndërsa teksti u shkrua nga Petro Xhori. Videoklipi u prodhua nga kompania ND Film Pro. Më datë 19 Qershor 2021, Aurel Thellimi & Mario Bregu publikojnë videoklipin "Shok E Vella". Teksti i këngës u shkrua nga Aurel Thellimi. Videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Mario Bregu

Komente 0