Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariola Kaçani - Aman Mike Aman Nure Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Një çobank'e vogël
Ardhur nga Gramozi
Në mes të beharit,
Seç na plevitosi
2x here

Ref:
Aman mike aman nure,
Aman moj se më sëmure
Aman mike aman nure,
Aman moj se më sëmure

Aman mike aman nure
Në siklet të madh më vure
Opo aman mike aman nure
Në siklet të madh më vure

Një çobank'e vogël
Ardhur si majaja
Seç ma dogji xhanin
Me nazet e saja
2x here

Hajde të rrimë bashkë
Se më dogji malli
Më jep buz'n me mjaltë
Të më shuhet zjarri
2x here


Ky tekst u dërgua nga Ramadan Qaniu

Mariola Kaçani - Aman Mike Aman Nure
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Mike Aman Nure".
3. Video është e këngës "Aman Mike Aman Nure", por nuk këndohet nga Mariola Kaçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:


Komente 0