A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mariola Kaçani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  424
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Mariola Kaçani është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vlonjate. Nuk ka njeri qe nuk e njeh kengen “Jam vlonjate”, te kengetares Marjola Kacani e cila eshte bere nje emer i njohur ne muziken popullore. Me nje ze te mrekullueshem ajo ka arritur te hyje ne zemrat e shqiptareve kudo qe ato ndodhen. Kete e tregon edhe fakti qe shpesh eshte e ftuar neper koncerte te ndryshme ne mbare boten, atje ku ka shqiptare. Pak njerez e dine se ajo ka mbaruar Akademine e Arteve per aktrim. Më datë 29 Maj 2008, Mariola Kaçan...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Jurgen Kaçanit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Djale Nga Jugu (2014)

Mos Mi Vri Mos Mi Lendo (2008)

Ca Ne Vlore Ca Ne Tirane

Lum Kush Do Te Kete


» Dërgo Një Këngë »

Kolazh Me Kenge Dasme 2018
Shpirti Im Binjak
Dasma Jone
Digjet Zjarr
Aman Mike Aman Nure
Syri Moj Manushe
Dridhe Shamine Jeshile
Bijte E Shqipes
Gershetat
Do Te Marr Ta Kam Bere Ben


Artistë Të Ngjashëm:

Samanta Karavella

Orinda Huta

Besa Kokëdhima

Anxhela Peristeri

Ronela Hajati

Rosela Gjylbegu

Miriam Cani

Elvana Gjata

Vesa Luma

Mariza Ikonomi


Tags: Mariola Kaçani, Mariola, Marjola Kacani, Mariola

Mariola Kaçani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019