Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Jurgen Kaçani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  158
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jurgen Kaçani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Jurgen Kaçani ka filluar qe ne moshe te vogel te aktivizohet ne festivalet e femijeve. Festivali i pare ka qen ne Vlore per kengen popullore, ku kryetare jurie ishte Meliha Doda dhe ai eshte vleresuar me cmimin e dyte. Me pas ka vazhduar te ndjeke te gjithe festivalet e femijeve ne Vlore dhe ne moshen 11 vjecare ka perfaqsuar qytetin e Vlores ne festivalin nderkombetar ne Shkoder ne teatrin Migjeni ku eshte vleresuar me cmimin e dyte. Ka marr pje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Vëllai i

Mariola Kaçanit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ergys Shahu

Imbro Manaj

Tidra

Alban Chela

Marjust Lumci

Jointinjo

Leuname

Blazer

Gussi

Edi Kala

Tags: Jurgen Kaçani, Jurgen Kacani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet