Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mariza Ikonomi - Kujtimet E Studentit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujtimet E Studentit".
3. Video është e këngës "Kujtimet E Studentit", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mariza Ikonomi - Kujtimet E Studentit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/02/2013

2013-02-11T00:43:40+00:00Nje dite ne banka o mike
Dy emra i gdhendem dikur
Po ti nuk e di si me ike
Ndaj vura ne zemer nje gure

Dashuria e pare nuk harrohet
Degjo kete fjale qe trondit
Vec mali me mal nuk takohet
Por njerezit takohen nje dite

Ne u ndame ne eresire
Jeta ndarje ka
Por se zemra lamtumire
Zemres nuk i tha

U ndame nga shkolla mban mend
Po ne nuk u ndame perjete
Ndaj tjeter s’e zu vendin tend
Te dyte dashuri s’mund te kete


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet