Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mariza Ikonomi - Me Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/08/2009

2009-08-21T21:06:32+00:00Kur te pash papritur
ndjeva mall
edhe fati qe na njohu
qan
pse i tham ashtu ne me kokfortsi
me mi rte ndar
se na dukej dobelsi te thuash
me fal

sa shum kujtime me vin tani
me bejn te qesh e te qaj
si femi
nese esht edhe per ty kjo ndjejn
me thuaj
se heshtja jote do me bej
me shum te vuaj

ka shum vite qe e vuaj brenda
se u ndam papritur
per nje vogelsi
dhe nje pytje me rendon ne zemer
se per njeri-tjetrin nuk ka mbet me
sa i hudhur faji te pranohet
dhe pse e dim qe kemi ber gabim
por sa her qe zemrat te takohen
prap ne do i themi njeri tjetrit
shpirt (2x)


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet