Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - Ne Cdo Zemer Mbjell Gezim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/12/2013

2013-12-13T05:57:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Cdo Zemer Mbjell Gezim" kënduar nga Mariza Ikonomi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mariza Ikonomi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet