TEKSTESHQIP

Mariza Ikonomi
S'do Qaj
Lyrics

Zemra ime reh shpirti vetem hesht
Ka nevoj per dike ne nje ane e pret.
E un trishtim shpresoja qe nje cast te vetem ta takoja
Syt e tij jan dy lumenj rembyes
ku ne syt e mi perplasen
E un e trishtim pranoj
qe nje cast te lahem ne syt e tij
Te etur pa shpres kerkonim
Te etur kerkonim
Zemra jote rreh shpirti vetem hesht
Zeri tretur na larg nuk e di ku je
Cmendon? Cben? perse ?
Ne kete nate te ftot i vetmuar je
Sa dete sa lot sa ftot
te dua te dua
Sa dete sa lot sa ftot
te dua te dua
Dhe pse kjo ndjenj loton
zeri shpreses flet
jo mos qaaaj
Sdo qaj 100 ×

DËRGOI: