TEKSTESHQIP

Mariza Ikonomi
Destinacion
Lyrics

Qe kur ti ike
Asgje jo nuk me ngroh
Jo nuk trishtohem jo me
Pse ndjenja me kaq mbaroi

Me ty gjeta forcen
Per nje destinacion
Ti ike larg
Me le ne iluzion

Sikur loja te ish ndryshe
Imagjinoj imagjinoj
Tashme e kam humbur
E pranoj e pranoj
Edhe pse nuk ndjehem vetem
Je ai qe une enderroj
Por ndoshta nje dite kjo loje
Ne nje destinacion do na coj

S’te them dot bye bye s’te them dot baby
Veshtir te t’them
Dhe pse gjithshka qe lam
ish vec nje mendim neper ere