TEKSTESHQIP

Mariza Ikonomi
Pse
Lyrics

mos me thuaj qe je lodhur
mos me thuaj ska kuptim
mos me thuaj qe do ikesh
mos me thuaj qe se di

thuam koken se mban ulur
thuam syt pse jan tristhuar
pse spo flet me si me par
pse sot ti nuk je ti

dita re une do vji un te premtoj
ky çast dyshimi do kaloj
dua tjem me ty ket çast
qdo moment me ty te ndaj

me shiko ne sy me jep nje shpres
jeta kaq veshtir mes nesh
se dua tjem me ty
me ty un dua tjem

ME THUAJ PSE
TE LUTEM THUAM PSE
QDO GJE PER NE MBAROJ
PA FILLUAR ENDE
TE LUTEM THUAM PSE
KTHEN KOKEN DHE SHIKON
KETA SY PO ME GENJEIN
DHE PSE DUA TU BESOJ
TE LUTEM THUAM
PSEEEEEEEEE
UHUUUUUUU
AHAHAHAAAAA

DËRGOI: