Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Marjeta Shatro Rrapaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Marjeta Shatro Rrapaj është një shkrimtare e njohur. Marjeta Shatro Rrapaj është një shkrimtare nga Shqipëria. Poezia ka qenë një pjesë e pandashme e jetës së saj, një pasion që do të kurorëzohej me shumë botime në revista të ndryshme periodike dhe revista letrare. Ajo është autorja e gjashtë librave me poezi: "Në detin e syve të mi", "Shtegtim me muzgun", "Të jesh gjithnjë buzëqeshja e Zotit", "Nerthus"(botuar në Francë), "Hestia"(botuar në Francë), "Vesta"(botuar në SHBA). Ajo është afirmuar në r...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza Bici

Aferdita Beçiri

Viktoria Xhako

Drita Fejza

Anila Varfi

Fatmire Duraku

Natasha Limaj

Arsejda Gjyli

Lediana Kapaj

Anita Hoxha

Tags: Marjeta Shatro Rrapaj, Marjeta Shatro, Marjeta Rrapaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet