Marjeta Vjeri
Marjeta Vjeri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Marjeta Vjeri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 19 Korrik 2013, Marjeta Vjeri publikon videoklipin "Mbreterofshi Ne Parajse". Në Nëntor 2013, Marjeta Vjeri merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Lulja E Bregdetit", në bashkëpunim me Shkelqim Beshiri. Më datë 8 Mars 2015, Marjeta Vjeri publikon videoklipin "Mbi Te Gjitha Dashurite"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1