Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjol Rrapaj - Nene Me Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Marjol Rrapaj

Muzika & Orkestrimi:

Vani Rushiti

Komente

Asnjë Koment

06/03/2020

2020-03-06T16:00:11+00:00Refreni
Sa her te kam lenduar
Sa her kam ber gabime
Sa shum me ke duruar
Me fal o nena ime
Sa her te kam merzitur
E te kam sjell shqetesime
Kam qen femij i mitur
Me fal o nena ime

Dikur kam qen i vogel
Keshtu si ju femij
Lendoja nenen time
E lendoja pa kufij
Kam qen femij me teka
Me huqe te keqia
Ajo me kish dhen jeten
Dhe une nuk ja dija

Refreni
Sa her te kam lenduar
Sa her kam ber gabime
Sa shum me ke duruar
Me fal o nena ime
Sa her te kam merzitur
E te kam sjell shqetesime
Kam qen femij i mitur
Me fal o nena ime

Sa her humba nje rrug
Vec nena ma tregoj
Sa her kisha nevoj
Vec nena me ndihmoj
Me rriti me mundime
Dhe sot jam ky qe jam
Per te gjitha shqetesimet
Sot nene te them me fal


Më Shumë Këngë Nga Marjol Rrapaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet