Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjol Rrapaj - Djali I Myzeqese  (Feat. Adi Gllava)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Orkestrimi:

Vani Rushiti

Muzika & Teksti:

Marjol Rrapaj

Komente

Asnjë Koment

27/08/2020

2020-08-27T16:00:12+00:00Zoti zerin ma dhuroj ndaj dhe nisa te kendoj ne gjith myzeqen do shkoj djem e vajza do martoj myzeqeja ty te ka ne te kemi si pasha te njohem qe kalama dhe te duam si vella.. REFRENI...

suku 1 e suku 2 drenovic e kutalli samatic e gorican ku behen dasmat me nam sa te kem duar dhe sy do kendoj gjithmon aty
Do kendoj gjer sa te vdes se jam djal I muzeqes

Myzeqeja mir priti me dha buk e me gostiti me dasmat e saj me rriti
Ndaj nga ju sme ndahet shpirti kush ka dasem te ka mar I ka shkuar jeta mbar myzeqen do ta bejm zjarr plot me dasma kte behar


Ky tekst u dërgua nga Kokosh avdiu
Më Shumë Këngë Nga Marjol Rrapaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet