Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mark Gojani - Puthja E Pare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puthja E Pare".
3. Video është e këngës "Puthja E Pare", por nuk këndohet nga Mark Gojani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mark Gojani - Puthja E Pare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

27/10/2012

2012-10-27T17:34:08+00:00isha vetem tuj mendu
pse moj zemer kam gabu
e kujtoj dashnin e pare
tash me duket si ne prrall(x2)

pija kafe me shoqni
sa shum un jam lut per ty
po ti lutem zotit madh
une te dua veq ty pran(2)

puthjen e par
zemra po me dhem
hajde hajde prap prap
si ne perall ta shijojm dashnin e pare(x2)

pija kafe me shoqni
sa shum un jam lut per ty
po i lutem zotit madh
une te dua veq ty pran(x2)

puthjen e par
zemra po me dhemb
hajde hajde prap prap
si ne perall ta shijojm dashnin e pare(x2)

hajde hajde prap prap
si ne perall ta shijojm dashnin e pare

puthen e pare puthjen e pare
hajde hajde prap prap hajde prap puthjen epare

puthjen e pare
zemra po me dhemb
hajde hajde prap prap
si ne perall ta shijojm dashnin epare(X2)
hajde hajde prap prap
si ne perall ta shijojm dashnin e pare


Më Shumë Këngë Nga Mark Gojani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet