A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mark Gojani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Mark Gojani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Mark Gojani vjen nga nje familje ne vjeter muzikore nga baba vllai migjt e dajet. Më datë 4 Prill 2011, Mark Gojani publikon videoklipin "Nene Shqiptare". Më datë 27 Tetor 2012, Mark Gojani publikon videoklipin "Puthja E Pare". Më datë 22 Gusht 2016, Mark Gojani publikon videoklipin "Nera E Shqiptarit". Më datë 21 Tetor 2017, Mark Gojani publikon videoklipin "I Zoti Shpis"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I ati i

Pranvera Gojanit

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Armend Shabani

Kujtim Ibrahimi

Ismet Aloshi

Hysni Zeqiri

Eki

Pleurat Lajçi

Driton Sopa

Fikret Bislimi

Shkelqim Mavraj

Valon Rama


Tags: Mark Gojani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019