Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pranvera Gojani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Pranvera Gojani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Pranvera Gojani eshte vajza e kengetarit të mirënjohur te muzikes popullore moderne dhe dasmash Mark Gojani. Më datë 20 Korrik 2016, Kreshnik Gojani & Pranvera Gojani publikojnë videoklipin "Tungjatjeta Shqiptari". Më datë 14 Qershor 2018, Pranvera Gojani publikon videoklipin "Abetarja". Më datë 9 Tetor 2020, Mark & Pranvera Gojani publikojnë videoklipin "Jetimja". Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Mark Gojanit

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Albina Sinani

Nea Hamza

Gresa Hoxha

Anamaria Isufaj

Xhesuida

Blorentina Morina

Lyra Basha

Era Saraçi

Fortesa Berisha

Tags: Pranvera Gojani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet