Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Mark Gojani - Nera E Shqiptarit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/08/2016

2016-08-22T17:18:35+00:00

Këngë e albumit:

"Me Ju Krenohet Kombi"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nera E Shqiptarit" kënduar nga Mark Gojani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mark Gojani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mark Gojani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet