Official Video

Mark Gojani - Bjondina


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/09/2013

2013-09-19T23:39:16


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bjondina" kënduar nga Mark Gojani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mark Gojani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kevin Edmond - Bjondina

Mendjen ti knena
Jo te ajo tjetra
Zemra fuega
Mos u merzit baby
Mendjen e madhe eka
Shtikla me maje paska vnu
Mama calma veq ty pot shoh

Para mi x6 Mama
Solo tu maaa

Whine for me bjondina me stilin chika nga pristina trupin eki murda thiri mami mamacita x 2

Skam nevoj un per tjeter femen e jeta temen e jeta temen

Qysh pom mdoket ajo jeta jeme jeta jeme
Zemer nuk po du tjeter kom pas ekom
Dal sen i njejt yey
Tu eres la bonita
Pe din se un gjith e ti baby
Me mato
Que paso
Que paso
Que paso
Que paso
Como fue
Me enamore
De una vez una vez una vez


Para mi x6 mama
Solo tu x5 ma

Lori - Bjondina

REF: x2:
Hej biondina hajt ta kallim krejt
jo si ne nuk ka
me biondinen tavolina hej
n'dashni ke me ra

Sot kena dal me bo qejf
e shotsa me pi
ka me u kall
se me tjera s'po du me ni
hej biondina jena t'mira
çunat jan tu plas
flokt e verdha plot me teka
afer dun me na pas

REF: x2:
Hej biondina hajt ta kallim krejt
jo si ne nuk ka
me biondinen tavolina hej
n'dashni ke me ra

Sot kena dal me bo qejf
e shotsa me pi
ka me u kall
se me tjera s'po du me ni
hej biondina jena t'mira
çunat jan tu plas
flokt e verdha plot me teka
afer dun me na pas

REF: x2:
Hej biondina hajt ta kallim krejt
jo si ne nuk ka
me biondinen tavolina hej
n'dashni ke me ra

Artan Jusufi - Bjondina

Hej ti bjondin fustani mir pot rrin x2

Baby je e mrekullushme
Ke buzqeshje pozitive
Me ty me behet embla endrrat nagative x2
Ref:
Hej ti bjondin fustani mir pot rrin
Hej ti bjondin zemren krejt ma shkrin
Hej ti bjondin fustani mir pot rrin
Hej ti bjondin zemren krejt ma shkrin

Zemer ti me ben te lumtur
Ti mi ngjall ndjenjat e mija
Kur me shfaqes para syve mkaplon qmenduria x2
Ref:
Hej ti bjondin fustani mir pot rrin
Hej ti bjondin zemren krejt ma shkrin
Hej ti bjondin fustani mir pot rrin
Hej ti bjondin zemren krejt ma shkrin

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Mark Gojani: