Official Video

Mark Gojani - Pse Moj Zemer


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/02/2011

2011-02-14T23:19:55


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Moj Zemer" kënduar nga Mark Gojani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mark Gojani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mark Gojani: